Jules Kounde wyjaśnił, w jaki sposób Xavi przekonuje go do dołączenia do Barcelony

Jules Kounde opowiadał o swojej decyzji o dołączeniu do Barcelony latem i ujawnił, co Xavi powiedział mu przed przeniesieniem. Jego ostatnie cele były zwycięstwo w Barcelonie 3-0 u siebie przeciwko Elche. Po meczu Xavi był pełen pochwał za swojego napastnika, który szturmował La Liga.

„Jestem naprawdę zaskoczony tym, jaki jest mężczyzna. Mam na myśli jego skromność, staranność i profesjonalizm. On w Koszulka FC Barcelona jest zawsze zaangażowany w grę. To naprawdę luksus dla trenera, który ma go w szatni” Xavi był cytowany przez hiszpańskie media w niedzielę.

Trener FC Barcelona, ​​Xavi Hernandez w Koszulki Piłkarskie, jest szczególnie opiekuńczy jego młodych szarży, gdy poruszał się na temat czasu gry Fati, i twierdzi, że zgodnie z jego występami nie ma żadnych problemów psychicznych.

We wszystkich trzech meczach Xavi z Koszulki Piłkarskie preferował de Jong jako alternatywę w roli numeru szóstego. Wygląda na to, że trener Barcelona wysoko ocenia Holendra ze względu na jego sprawność techniczną i zdolność do kontrolowania tempa gry.

Xavi w Koszulki Piłkarskie wyrażał radość z tego, że marnotrawia Barcelona Gavi umieściła długopis na przedłużeniu kontraktu. „To świetna wiadomość, najważniejsza w tym tygodniu”-zauważył Xavi.

Rzeczywiście, raport stwierdza, że ​​menedżer Xavi był pod wrażeniem i zachwycony zaangażowaniem i aplikacją Depaya podczas sesji szkoleniowych, mimo że prawie opuścił klub w pewnym momencie i walczył o regularne minuty na boisku.