Chelsea przegrała 2: 1 z Wilkami

Chelsea nie wykorzystała swojej szansy na awans na szczyt Premier League, gdy prowadziła 2: 1 z Wolverhampton Wanderers.

The Blues zdominowali pierwszą połowę i objęli prowadzenie na początku drugiej, kiedy Olivier Giroud dośrodkował z bliskiego słupka. Jednak Wilki szybko zebrały się i wyrównały w niesamowity sposób przez Daniela Podence'a w 66 minucie.

Chelsea objęła prowadzenie tuż po przerwie, pokonując Oliviera Girouda z Koszulki Piłkarskie, po czym Daniel Podence wyrównał dla gospodarzy w połowie drugiej połowy.

Olivier Giroud z Chelsea Koszulki Piłkarskie zapewnił Chelsea prowadzenie w 49. minucie po świetnym uderzeniu z woleja Rui Patricio. Daniel Podence zdobył punkt dla gospodarzy po wyrównaniu w 66. minucie odbiciem, a Pedro Neto zakończył swój powrót w przerwie. przypieczętować zwycięstwo dla Wilków.

Frank Lampard był rozczarowany, że jego zespół nie zrobił więcej, aby powstrzymać kontratak Wolverhampton Wanderers, gdy punkty wymykały się nam na Molineux.

Na początku drugiej połowy objęliśmy prowadzenie po wspaniałym woleju Oliviera Girouda, ale nie mogliśmy utrzymać się na prowadzeniu, gdy Wilki walczyły i zdobywały dwa gole, aby wygrać mecz, a ich zwycięzca zbliżał się pod koniec szybkiego kontrataku w głąb dodatkowy czas.