Ronaldo i Joao Felix mogli zapewnić sobie „najlepsze” bilety

Ronaldo jest pierwszym piłkarzem na świecie, który strzelił gola w pięciu edycjach mistrzostw świata, dzięki czemu został także „najstarszym” Portugalczykiem, który strzelił gola w takich rozgrywkach, po zdobyciu tytułu najmłodszego Portugalczyka z takim osiągnięciem.

koszulka Portugalia mistrzostwa świata 2022 tylko raz zmierzyła się z Urugwajem. Miało to miejsce podczas Mistrzostw Świata 2018 w Rosji. To już był mecz 1/8 finału. Urugwaj grał nieco gorzej niż Portugalia, ale ostatecznie wygrał 2:1 po dwóch bramkach Cavaniego.

Cristiano Ronaldo w Koszulki Piłkarskie i jego Portugalia mają szansę na awans już w drugiej rundzie fazy grupowej mistrzostw w Katarze. W ostatnim spotkaniu po niezwykle emocjonującym spotkaniu pokonali Ghanę.

Koszulki Piłkarskie reprezentacji Portugalii prezentuje się bardzo dobrze, zwłaszcza formacja ofensywna. Z drugiej strony Urugwaj ma w swoim składzie kilku światowej klasy graczy, ale na niektórych pozycjach są luki.

W Rosji w 2018 roku obie drużyny Koszulki Piłkarskie spotkały się w 1/8 finału, a Urugwaj wygrał 2:1 dzięki udanemu dubletowi Edisona Cavaniego. Południowoamerykanie nie byliby w stanie świętować już kwalifikacji, gdyby wygrali mecz, ale nie tracą nadziei, jeśli przegrają.

Mecz pomiędzy Portugalią a Urugwajem odbędzie się w poniedziałek 28 listopada o godzinie 20:00 na Lusail Iconic Stadium.

Portugalia gra ofensywnie, aw Urugwaju kilku zawodników nie ma problemu ze zdobywaniem bramek. W dobrej formie są Luis Suarez i Darwin Nunez, a jeśli napastnicy zawiodą, strzałem z dystansu może się pochwalić Fede Valverde, który pokazał próbkę swoich umiejętności podczas starcia z Koreą, trafiając w szew.