Chelsea 0-1 Arsenał

Uderzenie palcami w 63. minucie przez brazylijskiego obrońcę Gabriela zapewniło Arsenalowi zwycięstwo 1:0 nad Chelsea na Stamford Bridge w niedzielę i wyniosło go z powrotem na szczyt Premier League. na końcu rogu Bukayo Saka, który przeleciał obok linii obrońców Chelsea.

Koszulki Piłkarskie Chelsea krążył wokół swoich gości z niecierpliwą prasą, która krępowała liderów ligi przez długi czas. Arsenal oferował przebłyski płynności, przedzierając się przez pierwszą falę presji, ale raz po raz nie udało się dostarczyć dokładnej końcowej piłki.

Niezrażeni jednak, zagrożenie Kanonierów wzrosło w drugiej połowie, zanim ostatecznie objęli prowadzenie przez Gabriela, który trafił do domu nieoznaczonego po zamachowej dostawie Bukayo Saki.

Jezus w Koszulki Piłkarskie, który może teraz mieć dziewięć lat bez gola, ale pokazał tutaj kolejny doskonały pokaz. Stworzył wspaniałą szansę dla Odegaarda po zakręconym biegu środkiem boiska. Szyper czekał na lewą stopę, ale strzelił, gdy Martinelli był prawdopodobnie w lepszej pozycji.

Nasz najlepszy ruch połowy dał szansę dla Jezusa. Nie mógł się jednak wystarczająco rozciągnąć, aby położyć głowę na końcu krzyża Martinelli. Ubrany w Koszulki Piłkarskie pokonał pułapkę ofsajdową, aby znaleźć miejsce, ale może po prostu sprawdził swój bieg w kluczowym momencie.

Nie strzelił gola w dziewięciu meczach, ale jego pracowitość jest ogromna i jest takim graczem zespołowym. Klasa jest trwała i gole przyjdą ponownie, nawet jeśli powinien był strzelić na brydżu. Nieważne, wyobraź sobie, jakim zagrożeniem będą Kanonierzy, gdy Jezus znów zacznie strzelać

Koszulka Arsenal otworzyła tym samym wynik meczu w 63. minucie, kiedy dośrodkowanie Saki z rzutu rożnego spadło na tylny słupek, gdzie Gabriel był gotowy, a piłka trafiła do siatki z bliskiej odległości. Ödegaard mógł zwiększyć przewagę, w szybkiej kontrze zamiast oddawać się do wolnego Martinelli, postanowił sam wykończyć i strzelił tuż nad poprzeczką.