Lewandowski pomaga Bayernowi wygrać

W sezonie 2021/22 pierwszy mecz grupy E Ligi Mistrzów toczyła się zaciekła rywalizacja. Giganci La Liga Barcelona przegrali u siebie 0-3 z niemieckim Bayernem Monachium. Lewandg strzelił dwa gole w Koszulki Piłkarskie z numerem 9.

W pierwszej połowie koszulka bayern monachium nr 25 Mueller strzeliła pierwszego gola dla zespołu, a Lewandowski strzelił 2 gole w drugiej połowie i zablokował wynik na 3:0, aby pomóc drużynie wygrać zwycięstwo. Po meczu Lewandowski zdobył tytuł zawodnika meczu.

Od sezonu 2019-2020 Lewand strzelił 113 goli w 97 meczach, zajmując pierwsze miejsce wśród graczy w pięciu głównych ligach europejskich. Lewandowski nosił koszulkę przez 18 kolejnych meczów i strzelił gola dla Bayernu Monachium. Ostatni raz nie strzelił gola w lutym tego roku. W ostatnich 17 meczach Ligi Mistrzów Lewand strzelił 22 gole, pomagając zespołowi osiągnąć 17 zwycięstw i związać najdłuższą passę zwycięstw w historii Ligi Mistrzów stworzoną przez kolegę z drużyny Neuera.